Bajnokaink két keréken

A XXIX. Kerékpáros Iskola Kupa országos döntője 2024. május 8-10. napja között Miskolcon került megrendezésre.

Minden megyét egy lány és egy fiú versenyző képviselt.

A BRFK-t , vagyis Budapestet, a mi iskolánk képviselte:

Pecsuk Johanna és Juhász Máté bizonyíthatta elméleti, és gyakorlati tudását, a fővárosi versenyen elért első helyezésükkel.

A verseny első napján, a sorszámok kihúzása (1és16), valamint az ünnepélyes megnyitó után az elméleti feladatlapok kitöltése került sor.

A délután szabadidős programmal folytatódott.

Közel 45 perces buszos utazás után érkeztünk lenyűgöző, gyönyörű tájakon a Bükki csillagdába. Fantasztikus, felejthetetlen élményben volt részünk. (Mindenkinek ajánljuk, aki arra kirándul.)

Az este a Spider mentőcsapat kutyás bemutatójával és a szimulátorok nyújtotta szabadidős programmal folytatódott.

2. nap került sor a gyakorlati versenyekre.

A lányok a forgalomban, a fiúk ügyességi pályán kezdtek, majd csere következett.

Az ügyességi verseny több sarokfordítója, a nyolcas teljesítése mindenkitől nagy koncentrációt igényelt.

Ebéd után lézerharc következett egy pincerendszerben.

Vacsora után buborékfoci és íjászpálya várt ránk a rendvédelmi technikum csodás komplexumában.

3. nap eredményhirdetés

Jókais csapatunk a 12. helyezést érték el.

Ez budapesti viszonylatban is egyedülálló, hiszen budapesti csapat ebben a versenyfolyamban még soha nem ért el ilyen előkelő helyezést.

Ez a színvonalas és jól szervezett verseny öröm volt minden résztvevőnek.

Mi tanárok büszkék vagyunk tanítványainkra, mert bizonyították, hogy a kitartó munka és a rengeteg befektetett energia mindig megtérül.

Tudjuk a balesetmentes közlekedés csak a szabályok ismeretével és betartásával lehetséges

Gratulálunk!

440941319_385066314542789_1921389381843200307_n