Rákosmente fejlődik!

Ma a Rákoscsabai Református Egyházközség vezetőivel egyeztettünk a Rákoskerten és Csabán folyamatban lévő és tervezett fejlesztésekről. Jól halad a rákoskerti Makovecz templom építése, ősszel már át is adhatjuk a Mester első budapesti templomát. Ma a nevelési-oktatási intézmények bővítéséről is tárgyaltunk.Mivel egyre több a gyermek Rákosmentén, azon dolgozunk a Tankerületi központtal és az Önkormányzattal közösen, hogy a meglévő bölcsődéinket, óvodáinkat, iskoláinkat bővítsük. Ebben partnereink az egyházak is, több óvodát, iskolát is fenntartanak, példásan kiveszik a részüket a rákosmenti gyermekek ellátásában. Több más, kerületi intézmény fejlesztése mellett a református Jókai Mór Általános Iskola bővítése is kiemelt céljaink között szerepel. Ezeket a célokat eddig is közösen tudtuk elérni, most is ezért dolgozunk Rákosmente fejlődése érdekében.

Dunai Mónika