Újra együtt!

Azt mondja az ÚR: Tartsd távol magadtól a sírást és szemedtől a könnyhullatást, mert meglesz cselekedeted jutalma. Jer.31,16

Nehéz idők járnak ma az oktatásra, és akármennyire is nem szeretnénk, sajnos ennek a gyerekek lesznek vesztesei. Ha képesek vagyunk hinni egymásban mi tanárok és szülők, azt a gyerekek meg fogják érezni, és nem a média hírverésével fognak foglalkozni, hanem a hétköznapjaikat élvezik. Az iskoláskor rendkívül fontos, érzékeny időszak. Az iskolában nemcsak gyököt vonni és mondatelemezni tanulnak növendékeink, hanem a felnőttek példájából azt is látják, hogyan kell hittel fordulni minden kihívás felé, tisztelettel bánni egymással, és szeretettel elfogadni.

Sok gyermeket bíztak Ránk. Alig fértünk a templomban. Az gondoljuk, hogy ez az Úr áldása miatt lehet, hiszen cselekedeteink máris megvan a jutalma.