Idősek világnapja

IMG-b8ec5b1782bb29ba340397a984b1fdf1-VAz idősek világnapja minden év október 01.-én van, ebből az alkalomból az idén is második évfolyamos tanulóink egy aranyos kis műsorral készültek, melyet Albert Schweitzer Református Szeretetotthon lakóinak és a Rákoscsabai Református Gyülekezet Nagymama kör tagjainak adtak elő.

A Szeretetotthon vezetője Pintérné Tóth Ágnes Nagytiszteletű asszony, gyülekezetünk aktív tagja, nemrég vette át a vezetést Füzesiné Kiss Judittól - nyugdíjba vonult lelkészünk feleségétől.

A Nagymama kör olyan hölgyekből áll, akik szívesen ülnek le hetente egy alkalommal az Ige köré, és utána átbeszélik ami megérintette őket az Igemagyarázatból, illetve megosztják egymással életük eseményeit, támogatják egymást és szeretetközösségben élnek. Nemcsak azoknak szól, akiknek van unokájuk, minden nagymamakorút szívesen várnak - szerdánként reggel 9:00-től - a csoporthoz, aminek jelenleg 38 aktív tagja van.

Tanulóink idén -melyre felkészítette Klaudia néni és Enikő néni -   gitárkíséret mellett adták elő táncos, énekes kis műsorukat. Ica néni osztályával gyönyörű könyvjelzőket készítettek, amellyel megajándékozták a résztvevőket.

Ezúton is köszönjük mindenkinek az áldozatos munkáját!