Rákosmenti Iskolák Kerékpáros Versenye

Tisztelt Igazgató Úr!

Tájékoztatom, hogy iskolájából a „Rákosmenti Iskolák Kerékpáros Versenye - 2024” elnevezésű rendezvényen az alábbi tanulók szereztek korcsoportjukban 1. helyezést, így a Budapesti Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága által meghirdetett „Ki a mester két keréken?” és a Kerékpáros Iskola Kupa fővárosi fordulóján képviselhetik Budapest XVII. kerület Rákosmentét: - Juhász Máté 7. osztály - Pecsuk Johanna 7. osztály - Román Eszter 4. osztály A versenyek időpontja: 2024.04.18. (csütörtök) 08:30-14:00 óra A versenyek helyszíne: Magyar Autóklub (IV. kerület Budapest, Berda József u. 15.) A kerékpáros versenyek két részből állnak:  Elmélet: KRESZ ismeretből tesztlapon felmérés,  Gyakorlati verseny: kerékpárral ügyességi pálya teljesítése. A versenyre a Budapesti Rendőr-főkapitányság XVII. kerületi Rendőrkapitányság állományába tartozó Belinszky Klára r. százados asszony szállítja a gyermeket. A versenyen kerékpárt biztosítanak, az ügyességi pálya saját kerékpárral nem teljesíthető. Indulás a versenyre: 2024.04.18. 07:30 óra, BRFK XVII. kerületi Rendőrkapitányság épülete előtti parkoló (1173 Budapest, Ferihegyi út 79.) Kérem fenti tanulók versenyen történő megjelenését engedélyezni és biztosítani szíveskedjék.

Tisztelettel: Horváth Lajos r. ezredes rendőrségi főtanácsos kapitányságvezető