Beiratkozás 5. osztályos tanulók részére

A Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola felvételt hirdet a 2024/2025. tanévre. 5. évfolyamra, a gimnáziumokba felvett tanulóink helyére várunk új gyerekeket.

Iskolánkban a keresztyénség mindennapi megélésére, magas színvonalú oktatásra törekszünk. Olyan családok jelentkezését várjuk, akik gyermekük vallásos nevelését fontosnak tartják, és elfogadják iskolánk nevelési, oktatási programját.

Minden érdeklődő családdal, gyermekkel szeretnék találkozni. A felvételi ideje: 2024. augusztus 27. 08:00-tól 18.00 óráig. A felvételi helye: Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola 1171 Budapest, Szánthó Géza u. 60. Igazgatói iroda. A gyerekkel együtt mindkét szülőt szeretettel várom.

Kérem a tisztelt szülőket, hogy jelentkezési szándékukat jelezzék az alábbi email címen:

gazdag.laszlo@jokaim.edu.hu - 2024. augusztus 23. péntekig

A felvételi során a következő dokumentumokra lesz szükség:

1. egyházi ajánlás (a plébánosi/lelkészi ajánláshoz szükséges nyomtatvány az iskola honlapjáról letölthető)

2. Bizonyítvány

3. Felső tagozaton a tanult idegen nyelv füzet (nálunk angol és német nyelv oktatása folyik)

4. Tanuló személyi iratai

Iskolánk címe: Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola 1171 Budapest, Szánthó Géza u. 60.

Telefonszáma: +36-1-258-20-15

Honlap: https://www.jokaim.edu.hu