Ha nyár, akkor tábor

Éppen zajlik az iskolai Hittantábor, amelyen ingyenesen vehet részt minden diákunk. Témája a nomádok élete. Sok izgalmas kérdésről van szó, mint mennyire fontos bíznunk az Úrban akkor is, ha nem értjük miért történik velünk ami ránk van mérve.

Június első hetében tartjuk az immár hagyományosnak számító Káptalanfüredi táborunkat, ami részben a Balaton közelsége miatt népszerű, részben az izgalmas éjszakai feladatok miatt. Természetesen leki feltöltődést is tartogat a lehetőség.

A harmadik táborunk Erzsébet Tábor, amit Erdélyben szervezünk a megnyert támogatással. Hargita csodálatos lankái várnak a gyerekekre, egy más ország, ami egyébként nem is más, egy más tájnyelv, más szokások, és természetesen az elmaradhatatlan lelkigyakorlatok.

IMG_20230701_131705

V.M.